Gardena Laistīšanas sistēmas vadības bloks 6030 (1284)

106,99 

Lai nodrošinātu apūdeņošanas vadības sistēmas precīzu un drošu darbību, ir iespējama strāvas zuduma aizsardzība, ko nodrošina 9 V sārmu akumulators (nav iekļautas). Ūdens taupīšanas nolūkos var pievienot GARDENA lietus sensoru vai augsnes mitruma sensoru.

Laistīšanas sistēmas vadības bloks 6030 kalpo kā automātiskā lielāku irigācijas sistēmu vadība, parasti uznirstošo smidzinātāju irigācijas sistēmām, tādām kā GARDENA smidzinātāju sistēma. Tas ir ideāli piemērots tādiem gadījumiem, kad ūdens daudzums ir nepietiekošs, lai visa sistēma, kas parasti sastāv no vairākām apūdeņošanas sistēmām, darbotos vienlaicīgi.

Arī ar dažādām apūdeņošanas prasībām atsevišķās vietās esošiem augiem, sistēma regulē atsevišķus laistīšanas intervālus uz katru kanālu, tādējādi nodrošinot atsevišķu un optimālu apūdeņošanu. Classic irigācijas vadības sistēmas bloks 6030 ir paredzēts pieslēgšanai līdz sešiem irigācijas vārstiem ar 24 V (Art. Nr.: 1278-20). Elastīgai irigācijas programmēšanai, uz katru vārstu var saglabāt līdz trīs programmām. Laistīšanas dienas un ciklus var izvēlēties atsevišķi, apūdeņošanas ilgumu var uzstādīt, sākot ar vienu minūti, līdz 3 stundām un 59 minūtēm, kā arī to var regulēt centrāli no 0 – 200%. Ja apūdeņošana ir jāuzsāk nekavējoties, to var aktivizēt arī manuāli. Lielais un labi pārskatāmais displejs ar norādījumiem lietotājam nodrošina vieglu programmēšanu. Ar galveno kanālu var savienot GARDENA sūkņa vadības sistēmu (Art. No. 1273-20), un tādēļ sūkni var regulēt un vadīt kā alternatīvu ūdens avotu. GARDENA Classic irigācijas vadības sistēmu 6030 var izmantot iekštelpās, piem., garāžā, kā arī no lietus aizsargātās teritorijās, un tai ir 230 V strāvas pieslēgums.

More
Savienojuma vītne

Laistīšanas dienu izvēle

Laistīšanas cikli dienā

Laistīšanas laiks

Saslēdzams ar mitruma sensoru

LCD displejs

Darba spiediens

Svars

1 kg