KOWA 6×30 YF binoklis

138,00 

Lai iegādātos preci, spiediet “Ielikt grozā”.

YF sērija lepojas ar augstākās kvalitātes aprīkojumu, piemēram, Kowa Repelling (KR) lēcu pārklājumu un 100% ūdens izturību. Liels centrālais fokusēšanās gredzens un dioptriju regulēšanas gredzens ļauj binokli viegli piemērot lietotāja vēlmēm, lai radītu skaidru un asu attēlu. Kowa ir izmantojusi Porro prizmas optisko sniegumu ar 3D novērošanu un platu skata lauku.

Visas aptikas sastāvdaļas ir izstrādātas no augstas kvalitātes japāņu eko-stikla un visas virmas ir pilnībā noklātas ar vairākslāņu pārklājumiem. Šie pārklājumi nodrošina, ka gaismas pārnese, krāsu definēšana, spilgtums un kontrasts vienmēr piedāvā maksimālo sniegumu. Tādēļ šie binokļi attīsta skaidru, spilgtu un asu attēlu.

KR tehnoloģina strādā, lai novērstu tauku, mitruma un netīrumu uzkrāšanos uz lēcām, padarot to tīrīšanu daudz vienkāršaku. Turklāt, KR tehnoloģija samazina trauslo lēcu saskrāpēšanas risku, jo tīrīšanas laikā ir jāpielieto mazāks spiediens, lai lēcas notīrītu.

Pilnīga ūdens izturība, novērstā miglošanās un gumijas bruņojums nodrošina, ka binokļi spēj veiksmīgi operēt arī slapjos un bargos apstākļos.

Ražots Japānā. Pieejams 3-4 dienu laikā.

More
Skata lauks pie 1000 m (m)

Izmēri g/p/a mm

Lēcu aizsargi

Lēcu pārklājums

Gaismas intensitāte

Šķietamais skata lauks

Tuvās fokusēšanas attālums (m)

Lielo lēcu diametrs

Svars kg

Korpusa materiāls

Krāsa

Futlāris

Trieciendrošs

Ūdensdrošs

Palielinājums

Svars

0.6 kg