HUSQVARNA TC 242T Dārza traktors

4599,00 

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

HUSQVARNA TC 242T Dārza traktors ir augstas specifikācijas traktors, ar integrētu savācēju, biežai lietošanai visa gada garumā. Īpaši piemērots lieliem dārziem un teritorijām, kas pieprasa kvalitatīvu kopšanu. Jaudīgs Briggs & Stratton divcilindru dzinējs un ātra, ar pedāļiem darbināma hidrostatiska transmisija, profesionāla līmeņa riepas un liela degvielas bāka nodrošina jaudu, autonomiju un ražību. Izturīga savācēja sistēma aprīkota ar izturīgu tērauda stiprinājuma plāksni, eņģēm un lielu, pastiprinātu pļaušanas bloku, paredzēta arī lielu zālāju uzturēšanai. Elektriska nažu ieslēgšana, regulējams krēsls ar augstu atzveltni un roku balstiem, no operatora sēdvietas ieslēdzama BioClip funkcija, ir tikai dažas no visām īpašībām, kuras padara šo traktoru ļoti ērtu lietošanā.

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Iespējama piegāde.

Šī prece šobrīd nav veikalā, to iespējams pasūtīt: info@parki.lv

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Traktori
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Pļaušanas platums

Transmisija

Regulējams gaitas ātrums

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Zāles savākšana

Savācēja izlāde

Apgaismojums

Augstuma regulēšana

Degvielas tvertnes tilp.

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Nažu skaits

Regulējams sēdeklis

Riteņu izmēri aizmugurē

Riteņu izmēri priekšā

Svars

More
Svars

220 kg