Par mums

Parka, meža un dārza darbiem nepieciešamās tehnikas un instrumentu tirdzniecība ir SIA Manta pamatnodarbošanās kopš 1993. gada. Sia Manta interneta veikals www.parki.lv tika izveidots 2014. gadā. Mūsu darbības struktūra sastāv no trīs virzieniem – veikals, e veikals, serviss un apkalpošana.

about us image 1

Parki.lv piedāvājumā ir pasaules vadošo zīmolu robotizētie zāles pļāvēji, raideri, traktori, tehnika nekoptu vietu pļaušanai, akumulatora produkti, motorzāģi, krūmgrieži, trimmeri, augstgrieži, dzīvžogu šķēres, celtniecības spēka zāģi, celtniecības tehnika, sniega pūtēji ,zāles pļāvēji, malkas skaldītāji, zaru smalcinātāji,  dārznieku, puķkopju, arboristu rokas instrumenti un viss nepieciešamais mežkopībai, mežu atjaunošanai un uzmērīšanai. Visām piedāvājumā esošajām precēm nodrošinām visplašāko saderīgā aprīkojuma klāstu. Drošības apģērbu- aizsargbikses, aizsargzābakus, ķiveres, sliedes, ķēdes, trimmeru un zāles pļāvēju aprīkojumu, eļļas un smērvielas.

VEsam vieni no lielākajiem robotizēto zāles pļāvēju pārdevējiem, uzstādītājiem un apkalpotājiem  Baltijas valstīs. Robotizētie zāles pļāvēji ir mūsu svarīgākais produkts kopš 2005. gada. Šo gadu laikā Sia Manta jeb www.parki.lv ir pārdevuši un uzstādījuši ap 1000 pļaušanas robotu visā Latvijā. Piedāvājam robotizēto zāles pļāvēju (automower) uzstādīšanu arī lielās , sarežģītās un šķēršļotās teritorijās, piedāvājam to servisu, apkopes uz ziemas glabāšanu.

STirgojam un Latvijā pārstāvam itāļu premium zīmola Grillo tehniku. Grillo pamatklāstā ir tehnika nekoptu vietu pļaušanai, profesionāli raideri ar zāles savācējiem, riteņtrimmeri un motobloki.

Tirgojam un Latvijā pārstāvam itāļu premium zīmola Grillo tehniku. Grillo pamatklāstā ir tehnika nekoptu vietu pļaušanai, profesionāli raideri ar zāles savācējiem, riteņtrimmeri un motobloki.  

Tirgojam un apkalpojam zināmākos nozares zīmolus – Husqvarna, Stihl, Gardena, Grillo, Honda, John Deere, Toro, Stiga, Silky, Gransfors Bruk, Oleo-Mac, Al-Ko, McCulloch un daudzus citus! 

Veicam visa veida laistīšanas iekārtu tirdzniecību, projektēšanu un uzstādīšanu.

about us image 2

Mazgabarīta meža tehnika- Lennartsfors Iron Horse jeb „dzelzs zirgs„ un minikokzāģētavas ir turīga fermera un mežkopja ikdienas darba rīki. Lennartsfors Iron Horse pārstāvam Latvijā jau kopš 2006. gada. Tie ir neaizstājami palīgi, lai kvalitatīvi koptu mežu, ekonomiski izmantotu zāģmateriālus, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi, parku zālieniem un meža zemsedzei. Ja vēlaties, parādīsim Dzelzs zirga labās īpašības, tiekoties Jūsu mežā vai saimniecībā.

Medību produktu klāstā ir visaugstākās kvalitātes medību naži no Puma, Gerber un Mora, cirvji no Gransfors Bruk, Husqvarna, un Ochsenkopf un pasaules labākie multi instrumenti Leatherman. Ceļojumu un aktīvas atpūtas piederumi – binokļi, naži, led lukturi , video kameras un rācijas.

Nodrošinām visas pārdošanā esošās tehnikas garantijas un pēcgarantijas servisu, remontdarbos izmantojot ražotāju oriģinālās rezerves detaļas. Veicam remonta darbus arī uz vietas pie klienta, kā arī veicam tehnikas piegādi uz servisu un atpakaļ. Mūsu serviss darbojas ar 30 gadu pieredzi attiecīgajā nozarē! Parki.lv servisā ir modernākās Husqvarna un Stihl diagnostikas iekārtas kādas šobrīd pieejamas – kā iekšdedzes dzinēju, tā akumulatora produktiem un robotizētajiem zāles pļāvējiem. 

about us image 3

Veicam visu klientu, arī profesionāļu apmācības, instruktāžas, vadām lekcijas un seminārus saistībā ar tehnikas izvēli, pielietojumu un kopšanu.

Ilgstoši sadarbojamies ar daudzām fiziskām un juridiskām personām visos Latvijas novados. Labprāt nodrošināsim sazināšanos saviem sadarbības partneriem , lai Jūs varētu saņemt atsauksmes par izraudzīto produktu lietderību un tehniskajām īpašībām, darbinot tos mežos, parkos un dārzos vai atpūšoties dabā.

Mūsu e veikalā Parki.lv ir viens no lielākajiem robotizēto zāles pļāvēju, meža, parka, dārza un zālienu kopšanas preču piedāvājumiem Baltijas valstīs.

Ražotāji