Privātuma politika

Personas datu aizsardzība

Ar šo privātuma politiku mēs vēlamies nodrošināt, ka saņemat atbilstošu informāciju par mūsu veikto personas datu vākšanu un apstrādi, ieskaitot informāciju, par kuru mums jūs ir jāinformē saskaņā ar piemērojamiem personas datu aizsardzības noteikumiem, tai skaitā ES Regulu Nr. 2016/679 jeb Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR). Personas datus parki.lv iegūst, tikai un vienīgi izmantojot brīvprātīgu informācijas sniegšanu dažādos veidos, piemēram, reģistrējoties produktu iegādei, sazinoties ar mūsu darbinieku pa informativo tālruni, nododot preci garantijas vai pēcgarantijas remontam vai apkopei, kā arī preču atgriešanas gadījumos. Parki.lv izmantos saņemtos datus, lai sniegtu jums vajadzīgo pakalpojumu (piemēram, veiktu preces apkopi) vai lai sniegtu informāciju par precēm un pakalpojumiem, par kuriem to pieprasījāt. Šajos gadījumos ar jums var sazināties pa e-pastu, tālruni vai vēstules veidā. Reklāmu un tirdzniecības kampaņu gadījumā var būt nepieciešams jūsu apstiprinājums saņemt mūsu piedāvājumu vai paziņojumu. Parki.lv var nodot personisko informāciju citiem saistītajiem uzņēmumiem un/vai ar parki.lv saistītām trešajām pusēm, lai veiktu noteiktus pakalpojumus, piemēram, produktu piegādi, remontu vai apkopi. Šādā veidā nodotie dati tiks ierobežoti izmantošanai saskaņā ar mērķi, kādam tie tika saņemti un tos izmantos tikai tajos šajā paziņojumā definētajos nolūkos par personas datu aizsardzību. Parki.lv nepārdos un neiznomās jūsu personas datus trešajām personām, kuri varētu izmantot jūsu personas datus saviem tiešā mārketinga mērķiem, ja vien nebūsim saņēmuši jūsu piekrišanu to darīt.

Informēšana par precēm, piedāvājumiem un pakalpojumiem

Ja esat norādījis, ka vēlaties saņemt šāda veida informāciju, tad parki.lv vai parki.lv pilnvarots sadarbības partneris var sazināties ar jums pa e-pastu vai citā veidā (pa pastu vai pa tālruni, ja esat mums sniedzis attiecīgo informāciju), lai informētu jūs par precēm, pakalpojumiem, piedāvājumiem, kas saistīti ar parki.lv. Jebkurā laikā, kad vēlaties pārtraukt šāda veida informācijas saņemšanu, varat to darīt zināmu, sazinoties ar parki.lv.

Sīkfaili un to pārraudzība

Parki.lv var iegūt informāciju par tīmekļa vietnes lietošanu, izmantojot sīkfailus. Tās ir informācijas vienības, kas glabājās jūsu datora cietajā diskā no jūsu tīmekļa pārlūka. Kad atgriežaties mūsu tīmekļa vietnē, mūsu datora serveris automātiski atpazīst sīkfailu, sniedzot informāciju par jūsu pēdējo apmeklējumu. Vairums pārlūku automātiski pieņem sīkfailus. Lai pārtrauktu automātisko pieņemšanu, ir iespējams mainīt pārlūka iestatījumus. Ja izvēlaties nesaņemt sīkfailus, joprojām varat izmantot lielāko daļu mūsu tīmekļa vietnes funkciju. Parki.lv var veikt pārraudzību, lai novērtētu dažādu vietnes sadaļu apmeklētību un pilnveidotu vietnes lietošanu. Šāda veida informācija netiks sasaistīta ar jūsu personisko informāciju. Parki.lv klientu sadaļā sīkfaili tiks izmantoti, lai nodrošinātu, ka jūsu pārlūks un jūs tiekat atpazīti un jūs atceras visā sadaļā, sīkfailā paturot jūsu dalības numuru un sesijas ID. Šim nolūkam izmantotais sīkfails ir īslaicīgs un tas tiks izdzēsts no pārlūka, līdzko iziesiet no vietnes. Šāda sīkfailu lietošana nodrošina ātru pārvietošanos no lapas uz lapu, kā arī efektīvāku mūsu vietnes funkcionalitāti. Neatļaujot sīkfailus savā datorā, iespējams, tiks liegta piekļuve tām vietnes sadaļām, kas atkarīgas no sīkfailu lietošanas.

Sīkfaila nosaukums

Sīkfaila apraksts

MAGE-CACHE-STORAGE Palīdz ātrāk attēlot informāciju mājas lapā (HTML5 Local Storage).
PHPSESSID Nodrošina lietotāja sesijas atsekošanu. Lietotāja sasaisti ar viņa pirkumu grozu, salīdzināto produktu sarakstu, salīdzināto produktu vēsturi, pēdējo apskatīto produktu vēsturi un lietotāja piederību klientu grupai/atlaižu līmenim.
STORE Atceras lietotāja izvēlēto valodu.
X-MAGENTO-VARY Palīdz sekot satura izmaiņām uz servera. Nodrošina, lai netiek lieki prasīta informācija no servera.
CART Glabā lietotāja groza saturu.
CATEGORY Saglabā kategorijas informāciju, lai to ātrāk parādītu.
CUSTOMER Šifrēta atsauce uz lietotāja identifikatoru.
LAST_CATEGORY Uzlabo navigāciju balvu un piedāvājumu katalogā, saglabājot iepriekšējo kategoriju.
LAST_PRODUCT Glabā pēdējo apmeklēto produktu, lai varētu pie tā ātrāk atgriezties.
NEWMESSAGE Indikators, ka ir pienācis jauns sistēmas ziņojums.

Šī interneta vietne izmanto Google Analytics rīku lapas apmeklējuma statistikas apkopošanai un analīzei. Google Analytics netiek nosūtīti jūsu personīgie dati.

Kādi personīgie dati tiek glabāti

Lai nodrošinātu interneta veikala darbību, tiek glabāti sekojoši jūsu personīgie dati:

 • E-pasts
 • Vārds
 • Uzvārds

Un piegādes adreses dati:

 • Pilsēta
 • Uzņēmums
 • Valsts
 • Saņēmēja vārds
 • Saņēmēja uzvārds
 • Tālruņa numurs
 • Rajons
 • Adrese
 • Pasta kods

Jūsu personīgie dati tiek glabāti, kamēr jūs saglabājat attiecības ar interneta veikalu. Jūs varat lūgt dzēst savus privātos datus jebkurā laikā.

Datu piekļuves tiesības

Jums ir tiesības piekļūt saviem datiem, labot, atjaunināt vai dzēst tos, piekļūstot atbilstošajai jūsu profila saitei, iesniedzot pieprasījumu parki.lv , vai arī rakstot parki.lv uz mūsu adresi .

Ja vēlēsieties pieprasīt šo datu kopiju, ņemiet vērā, ka varam prasīt jūsu identitātes pierādījumus.

Iespējamie labojumi

Vietnes uzturētājs patur tiesības jebkurā brīdī mainīt sīkdatņu izmantošanas noteikumus. Interneta vietnes apmeklētāja pienākums ir pastāvīgi pārbaudīt šīs lapas saturu, lai iepazītos ar sīkdatņu izmantošanas izmaiņām.

Papildus informācija

Parki.lv apliecina , ka jūsu datu pārsūtīšanas gadījumā vienmēr nodrošinās nepieciešamos pasākumus un kontroli, lai aizsargātu jūsu datu konfidencialitāti un drošību saskaņā ar likumdošanu par datu aizsardzību.

Šo vietni pārvalda uzņēmums SIA Manta , uzņēmuma reģistrācijas numurs: LV45403002517. Struktūrvienības adrese: Ganību dambis 29b, Rīga, Latvija, LV-1005, epasts: parki@info.lv