Pārvietojama kokzāģētava darbam ar motorzāģi Dominicus Alaskan, līdz 90 cm

489,00 

Pieejams 1-3 dienu laikā.

Pārvietojamā David Dominicus kokzāģētava izmantojama ar jeb kuru motorzāģi (virs 3.4 kW jaudu) un veiks visus nepieciešamos garenzāģēšanas darbus piemājas saimniecībā.

Ierīce ir piestiprināta ar skavām uz esošajām metāla sliedēm, tāpēc īpaša pamatnes sliedes nav nepieciešamas. Ieteicams izvēlēties speciāli garenzāģēšanai asinātu ķēdi (ar 10 grādu leņķi). Pieejama sazinoties ar Parki.lv. Tas nodrošinās ātrāku un līdzenāku griezumu. Darbam ieteicams izmantot koku gāšanas ķīļus, lai novērstu ķēdes iespiešanu. Iegūstami precīzi izzāģēti dēļi un brusas ar biezumu 1,5-30 cm, izmantojami visa veida būvniecībai saimniecībā, parkos, krautuvēs uc. Maksimālais stumbra diametru ir apmēram 90 cm.

Apmēram 15cm no griezējsliedes garuma aizņems montāžai paredzētā vieta. Tāpēc ar 90cm garu sliedi var zāģēt apmēram 75 cm platu dēli. Piemērots zāģiem no 3.4 kW (4.1 ZS).

Skrūves un uzgriežņi ar metriskajām vitnēm, uzgriežņi dēļu biezuma regulēšanai atskrūvējami ar roku, bez instrumentiem. Prece tiek piegādāta jau saliktā veidā! 

Zāģis nav iekļauts cenā. Svars 7 kg.

Ražots Vācijā. Pieejams 1-3 dienu laikā.