Husqvarna K 1270 spēka zāģis

1620,00 

Neraugoties uz lielo un jaudīgo dzinēju šī spēcīgā pilnizmēra mašīna ir pārsteidziši viegli darbināma. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu.

Jaunais Husqvarna K 1270 tiek darbināts ar energoefektīvo X-TorqTM dzinēju, kas aprīkots ar digitālu aizdedzi. No magnēzija sakausējuma izgatavotais asmens sargs ar bezpakāpju regulēšanas iespējām ir ērti izmantojams un palīdz samazināt tehnikas kopējo svaru. Ir pieejama arī Husqvarna K 1270 sliežu versija, kas aprīkota ar ripas aizsargu no hromēta tērauda un sliežu griešanas papildaprīkojumu. 

Dažu darbu veikšanai ir nepieciešama īpaši liela jauda. K 1270 ir patiešām jaudīgs instruments ar 5,8 kW jaudu, kas pat smagākos zāģēšanas darbus ļauj paveikt ātri un efektīvi. Piemērots ceļa darbiem, lietojot kopā ar atbilstošiem KV 9/12 ratiņiem. Ratiņu izmantošana ļauj pilnībā zāģēt horizontāli. 

Samazināta vibrācija spēja zāģa rokturī, daudz komfortablākam un ilgstošākam darbam. 

Iespējama versija arī ar 16″ griešanas disku. 

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Pieejams 1-3 dienu laikā. Ražots Zviedrijā. Iespējama piegāde.  

More
Jauda

Svars

Cilindra tilpums

Degvielas bākas tilpums

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Dekompresijas vārsts

Redzams degvielas līmenis

Atvieglots starteris

Griezējripas diametrs mm (collas)

Max. griešanas dziļums mm

Ūdens padeves pieslēgums

Putekļu nosūcēja pieslēgums

Svars

14,4 kg