Gardena Akumulatora dzīvžoga šķēres ComfortCut 60/18V P4A “gatavs lietošanai” komplekts 14731

194,99 

Garantija 2 gadi. Pieejamas 4-8 dienu lakā.

Vieglās GARDENA akumulatora dzīvžoga šķēres ComfortCut 60/18V P4A ir īpaši piemērotas ērtai vidēja izmēra dzīvžogu apstrādei.

Komplektā esošā akumulatora darbības laiks ir līdz 56 minūtēm vai līdz 188 kvadrātmetriem dzīvžoga. Pateicoties skaidri redzamajam LED indikatoram tieši uz instrumenta, jūs vienmēr zināt pašreizējo uzlādes līmeni. Tātad jūs zināt, kad ir pienācis laiks veikt pārtraukumu, lai to uzlādētu vai pievienotu citu akumulatoru.

Aptverošais ErgoLine rokturis ar 60cm garo asmeni ērti ieguļas rokā jebkurā griešanas stāvoklī un to ir viegli lietot. Triecienaizsardzība asmens galā aizsargā to, strādājot tuvu zemei vai ēku un dārza norobežojumu tuvumā. Optimālā asmeņu ģeometrija nodrošina efektīvu, ātru un tīru griešanu. Ar GARDENA akumulatora dzīvžogu šķēres ComfortCut 60/18V P4A jūs varat apgriezt vidēja izmēra dzīvžogus bez lielas piepūles.

Ar ErgoLine rokturi ar integrētu slēdzi šķēres, kuru asmens garums ir 60 centimetri, vienmēr ērti iekļaujas jūsu rokā neatkarīgi no tā, kādā stāvoklī strādājat. Griežot tuvu zemei ​​vai gar sienām, trieciena aizsardzība gala galā asmens nodrošina, ka asmeņi nav bojāti. Asmens ģeometrija ir ideāli veidota tā, lai griezums vienmēr būtu tīrs un darbu būtu viegli veikt – bez pārtraukumiem. Mēs zinām, ka rezultāti jūs pārsteigs! Izmantojot ComfortCut, dzīvžogu apgriešana vairs nav nogurdinošs, smags darbs, bet gan tāds, kuru var pabeigt īsā laikā.

GARDENA akumulatora dzīvžoga šķēres ComfortCut 60/18V P4A ir kā “”lietošanai gatavs”” komplekts ar lādētāju un 18 V POWER FOR ALL akumulatoru. POWER FOR ALL ALLIANCE ir viena no lielākajām vadošo ražotāju vairāku zīmolu akumulatoru aliansēm. Tas nozīmē, ka akumulators ir saderīgs ar daudzām citām ierīcēm, kas atrodas mājās un dārzā, tāpēc jums vairs nav nepieciešams iegādāties katram produktam savu lādētāju un akumulatoru.”

Dzīvžoga šķēres
Jauda

Cilindra tilpums

Asmens garums

Ieteicamais zaru diametrs

Griešanas ātrums

Griezējzobu atstatums

Degvielas bākas tilpums

Pretvibrācijas sistēma

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Regulējams rokturis

Svars

More
Svars

2,6 kg