Gardena Apūdeņošanas dators Master (1892)

111,99 

GARDENA Vācijā ražotie kvalitatīvie produkti nozīmē pārbaudītu darbību, uzticamību un pastāvīgas inovācijas.

Ar GARDENA apūdeņošanas datoru Master iespējams iestatīt pilnīgi neatkarīgu un individuāli izplānotu dārza laistīšanas sistēmu. Jūs varat izveidot sešus dažādus laistīšanas grafikus. Sistēma darbojas ar akumulatoru un to iespējams tieši pieslēgt pie ūdens krāna. Datu atlase un apstiprināšana tiek veikta ar rotējošo pogu, kas izvietota uz ierīces. Vienkārši salasāms LC displejs ērtai iestatījumu pārskatīšanai. Izvēlni var atlasīt 10 valodās. Ūdens necaurlaidīgo sistēmas vadību var noņemt. Laistīšanas ilgumu var centralizēti pielāgot vai apturēt visu apūdeņošanas sistēmu sliktos laikapstākļos. Ierīce ir lieliski piemērota lietošanai kopā ar GARDENA automātisko ūdens sadalītāju. Var izmantot kopā ar GARDENA augsnes mitruma sensoru.

Izmantojot GARDENA Water Control sistēmu, jūsu dārzu iespējams droši un ērti laistīt pat tad, ja neesat mājās. Jūs iegūstat vairāk brīvā laika, varat baudīt leknu, zaļu mauriņu un arī skaistus, veselīgus augus. Ja automātiskā apūdeņošanas sistēma tiek darbināta agrās rīta stundās vai vakaros, ūdens mazāk iztvaiko. Tas ietaupa naudu un nodrošina mērķtiecīgu, optimizētu apūdeņošanu. Ja laikapstākļi mainās, laistīšanas ilgumu var samazināt centralizēti ar 10% soli vai apūdeņošanu var pārtraukt sliktos laikapstākļos no 1 līdz 7 dienām.

Ūdens kontrole vienmēr droši darbojas ‘Safe Stop’ tehnoloģijas dēļ. Ja akumulatora enerģijas līmenis ir pārāk zems, lai pilnībā kontrolētu apūdeņošanas procesu, šis process netiek uzsākts. Displejā redzamais akumulatora līmeņa indikators arī norāda, kad akumulators ir jānomaina.

More
Savienojuma vītne

Laistīšanas dienu izvēle

Laistīšanas cikli dienā

Laistīšanas laiks

Saslēdzams ar mitruma sensoru

LCD displejs

Darba spiediens

Svars

0,5 kg