Stihl MS 251 motorzāģis

549,00 

Daudzpusīgais ķēdes motorzāģis Stihl MS 251 ir ideāli piemērots privātiem lietotājiem, fermeriem gan koku gāšanai, gan malkas zāģēšanai un profesionāļiem  vispārējiem ainavas kopšanas darbiem. STIHL 2-MIX motora izmeši ir samazināti līdz 70 % , bet degvielas patēriņš ir līdz pat 20 % mazāks, salīdzinot ar STIHL divtaktu motoriem ar tādu pašu jaudu, bet bez 2-MIX tehnoloģijas. STIHL ilgdarbīgās gaisa filtrācijas sistēmas ar iepriekšējās attīrīšanas sistēmu nodrošina ievērojami ilgāku filtra kalpošanu salīdzinājumā ar tradicionālajām filtru sistēmām. Ieplūdes gaiss tiek sajaukts. Lielākās, smagākās daļiņas tiek izvadītas. Attīrītais gaiss nonāk gaisa filtrā pa seperatora caurulīti. Ergonomiskie korķi paredzēti degvielas un eļļas tvertnēm to atvēršanai un aiztaisīšanai bez pūlēm un instrumentu nepieciešamības. Intensīva jaudīgu instrumentu radīta vibrācija rokturos var atstāt ilgstošu iespaidu uz asinsvadiem rokās un plaukstās. Tādēļ STIHL ir radījis efektīvu pret-vibrācijas sistēmu, ar kuras palīdzību ierīces motora radītās svārstības tiek ievērojami mazinātas, tā mazinot vibrāciju rokturos.

Ekonomiskais STHIL MS 251 2-MIX dzinējs ar 1-4 kanālu tehnoloģiju uzrāda augstus apgriezienus lielā ātrumu apjomā. Motorzāģis nodrošina degvielas ietaupīšanu līdz pat 20% salīdzinājumā ar STHIL 2 taktu dzinējiem tai pašā snieguma grupā tikai bez 2-MIX tehnoloģijas. Izplūdes gāzes ir samazinātas līdz pat 50%.

Aprīkots ar 14″ (35cm) ķēdi un sliedi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde.

Motorzāģi
Cilindra tilpums

Jauda

Svars

Korpusa materiāls

Degvielas bākas tilpums

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Rokturu apsilde

Ķēdes solis

Rekomendējamais ķēdes gar.

Regulējama ķēdes eļļas padeve

Sānos montēts ķēdes spriegotājs

Atvieglots starteris

Bez instrumentiem spriegojama ķēde

Dekompresijas vārsts

Redzams degvielas līmenis

More
Svars

7 kg