Husqvarna ST 427T sniega pūtējs

4499,00 

Husqvarna ST 427T sniega pūtējs ir paredzēts profesionāliem lietotājiem, kuriem ir nepieciešams robusts, izturīgs un moderns sniega pūtējs ar lielu veiktspēju un labu saķeri, kas viegli spēj notīra lielas platības.

Husqvarna ST 427T sniega pūtējs ir paredzēts profesionāliem lietotājiem, kuriem ir nepieciešams robusts, izturīgs un moderns sniega pūtējs ar lielu veiktspēju un labu saķeri, kas viegli spēj notīra lielas platības. Paredzēts biežai lietošanai, visa veida sniega tīrīšanai, neierobežotā biezumā. Efektīva ķēžu piedziņas sistēma, kas nodrošina stabilitāti uz virsmas, kas pārklāta ar pieplacinātu, slidenu (kādu laiku netīrīta) sniega kārtu, kā arī uz nogāzēm. Vēl vienkāršākai lietošanai, tas ir, aprīkots ar divpakāpju urbja/ lāpstiņriteņa sistēmu, hidrostatisko transmisiju un stūres pastiprinātāju.

Iedarbināms ar klasisku aizdedzes atslēgu, dzinējs aprīkots ar degvielas iesmidzināšanas sistēmu, šim pūtējam ir profesionāla tērauda vadības konsole un motorstundu skaitītājs.  Aprīkots ar izturīgām sastāvdaļām maksimālai izturībai visos apstākļos, piemēram, robustu šneka korpusu, čuguna lāpstiņriteni un čuguna šneka reduktora korpusu, apsildāmiem rokturiem, LED lukturiem darbam visos laika apstākļos, vēl labākai darba kvalitātes nodrošināšanai. Perfekts! Prece pirms piegādes Klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 3 gadi. Pieejams 3-5 dienu laikā.

Prece šobrīd nav veikalā, to iespējams pasūtīt  info@parki.lv

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Sniega pūtēji
Dzinējs

Jauda

Darba platums

Sniega ielādes augstums

Transmisija/riteņu piedziņa

Pūtēja tips

Elektro starteris

Rokturu apsilde

Riteņu sajūgs/bremze

Apgaismojums

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri

Svars

More
Svars

150 kg