Grillo G 85d sniega pūtējs

4585,00 

Izcils visu vajadzību apvienojums vienā tehnikā – Grillo G 85d.

Pilnīgi viss vienā! Grillo G 85d ir izcils visu vajadzību apvienojums vienā tehnikā. Motobloks- neaizstājams līdzeklis, strādājot saimniecībā, lauksaimniecībā, dārzkopībā, ziemā un vasarā. Komplektācijā ar 70cm platu sniega pūtēju ar kardāna piedziņu un 4.00-10 apvidus riteņiem (iekļauts cenā). Izmantojams arī komerciālām vajadzībēm.

Kā papildpiederumi pieejami- arkls, zemes frēze, kartuleļu arkls, rotējošs arkls, izkapts pļaušanas mehānisms, klasisks asmens zāles pļāvējs, krūmu pļāvējs, birste – izmantojama visos gadalaikos, sniega lāpsta, piekabe ar sēdekli, sēdeklis, zemes izlīdzinātājs. Iespējami 5 dažādi riteņu izmēri – piemēroti zemes apstrādei un mauriņa pļaušanai, kā arī iespējami dubultie riteņi īpaši smagiem apstākļiem.  http://www.grilloagrigarden.co.uk/g85d 

Aprīkots ar lielisku Loncin Grillo G300FA 302cc dzinēju, jauda 6.8kW un diferenciāļa bloķēšānu. (iespējama versija ar elektro startu, kā arī ar dīzeļdzinēju).

Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Pieejams iepriekš sazinoties ar pārdevēju!

Sniega pūtēji
Dzinējs

Jauda

Darba platums

Sniega ielādes augstums

Transmisija/riteņu piedziņa

Pūtēja tips

Elektro starteris

Rokturu apsilde

Riteņu sajūgs/bremze

Apgaismojums

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri

Svars

More
Svars

90 kg

Jums arī varētu patikt…