Akcija

Grillo G55 motobloks ar birsti

Original price was: 3839,00 €.Current price is: 3649,00 €.

Grillo G55 ar dažādiem darba piederumiem ir izmantojams visos gadalaikos, ar birsti un sniega lāpstu tas ir īpaši efektīvs ziemā! Ar birsti iespējams ļoti ērti tīrīt pat dziļu un slapju sniegu, tīrīt dažādas teritorijas un ceļus no lapām, gružiem. Kā papildpiederumi pieejami- arkls, pļaušanas mehānisms, sniega lāpsta, sniega pūtējs un rotējošā birste. Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi.

Motobloks- neaizstājams līdzeklis visos saimniecības darbos. Galvenās funkcijas – zemes frēzēšana, tīrīšanas un uzkopšanas darbi, pļaušana gan nelielam, gan ļoti pāraugušam zālienam un nelieliem krūmiem, aršana, kravu vešana.

Grillo G55 ar dažādiem darba piederumiem ir izmantojams visos gadalaikos, ar birsti un sniega lāpstu tas ir īpaši efektīvs ziemā! Ar birsti iespējams ļoti ērti tīrīt pat dziļu un slapju sniegu, tīrīt dažādas teritorijas un ceļus no lapām, gružiem.

Kā papildpiederumi pieejami- arkls, izkapts pļaušanas mehānisms, sniega lāpsta, sniega pūtējs, piekabe ar sēdekli, sēdeklis, rotējošs pļāvējs un rotējošā birste.

Cenā iekļauts Grillo G55 bloks ar rotējošu 80cm platu un 40cm diametra birsti un 4.00-8 izmēra apvidus riteņiem.

Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Pieejams 1-3 dienu laikā. Iespējama piegāde.

Sniega pūtēji
Dzinējs

Jauda

Degvielas tvertnes tilp.

Svars

Zemes frēzes / Motobloki
Pārnesumi

Darba dziļums

Kultivēšanas platums

Frēzes rotācijas ātrums

Transmisijas tips

Kultivatora dakšas diametrs

Regulējams roktura augstums

Uz sāniem regulējams rokturis

More
Svars

86 kg