Grillo G 85d motobloks

3660,00 

Pilnīgi viss vienā! Grillo G 85d ir izcils visu vajadzību apvienojums vienā tehnikā. Motobloks- neaizstājams līdzeklis, strādājot saimniecībā, lauksaimniecībā, dārzkopībā, ziemā un vasarā. Komplektācijā ar 58cm zemes frēzi un 4.00-10 apvidus riteņiem (iekļauts cenā).

Kā papildpiederumi pieejami- arkls, zemes frēze, kartuleļu arkls, rotējošs arkls, izkapts pļaušanas mehānisms, klasisks asmens zāles pļāvējs, krūmu pļāvējs, birste – izmantojama visos gadalaikos, sniega lāpsta, sniega pūtējs, piekabe ar sēdekli, sēdeklis, zemes izlīdzinātājs. Iespējami 5 dažādi riteņu izmēri – piemēroti zemes apstrādei un mauriņa pļaušanai, kā arī iespējami dubultie riteņi īpaši smagiem apstākļiem.  http://www.grilloagrigarden.co.uk/g85d 

Aprīkots ar lielisku Grillo 302cc dzinēju, jauda 6.8kW un diferenciāļa bloķēšānu. (iespējama versija ar elektro startu, kā arī ar dīzeļdzinēju).

Ražots Itālijā. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Pieejams iepriekš sazinoties ar pārdevēju!

Zemes frēzes / Motobloki
Dzinējs

Jauda

Pārnesumi

Darba dziļums

Kultivēšanas platums

Frēzes rotācijas ātrums

Transmisijas tips

Degvielas tvertnes tilp.

Kultivatora dakšas diametrs

Regulējams roktura augstums

Uz sāniem regulējams rokturis

Svars

More
Svars

75 kg