Husqvarna TF 435P

1099,00 

Divi ātrumi uz priekšu, atpakaļgaitas pārnesums, pneimatiska saslēgšana un atslēgšana, kas nodrošina īpaši augstu darba efektivitāti, manevrēšanas spējas un komfortu dažādiem lietotājiem. Ērts un regulējams rokturis gan horizontāli, gan vertikāli, kas uzlabo ergonomiku. Kultivators prasīgiem lietotājiem, kuri sagaida augstu darbības veiktspēju, teicamu ergonomiku un ērtu mašīnas ekspluatāciju. Kā papildaprīkojums pieejams arkls un riteņi ar atsvariem kā arī sniega lāpsta efektīvai izmantošanai visa gada garumā. 

Husqvarna TF 435P, iespējams, labākā kompaktā izmēra dārza frēze. Pneimatiska vadība. Uzlabota augsnes frēze prasīgiem dārzniekiem smagiem darba apstākļiem. Aprīkots ar jaudīgu, efektīvu, klusu un vienkārši iedarbināmu premium segmenta Honda dzinēju. Transmisija ar diviem pārnesumiem uz priekšu un vienu atpakaļgaitas pārnesumu labākam sniegumam un manevrētspējai. Augu un nažu aizsargs, transportēšanas ritenis un bremzes kāja atvieglo darba apstākļus un padara tos ērtākus. Regulējams un nolokāms rokturis labākai ergonomikai. Kā aksesuārs pieejams arkla komplekts, kartupeļu arkls, sniega lāpsta un vagotāja komplekts daudzpusīgam darbam. Ērti maināms darba platums.

Garantijas 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Lieliska cenas – kvalitātes attiecība. Iespējama piegāde. 

Pļāvējs šobrīd nav veikalā, to iespējams pasūtīt: info@parki.lv 

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Zemes frēzes / Motobloki
Dzinējs

Jauda

Pārnesumi

Darba dziļums

Kultivēšanas platums

Frēzes rotācijas ātrums

Transmisijas tips

Degvielas tvertnes tilp.

Kultivatora dakšas diametrs

Regulējams roktura augstums

Uz sāniem regulējams rokturis

Svars

More
Svars

59 kg