Lumberline Sawmill kokzāģētava ar elektro motoru

7800,00 

Arvien vairāk un vairāk mežu īpašnieki atklāj, cik izdevīgi un ērti ir tas, ka var apstrādāt koksni pats ar savu zāģētavu.

Lumberline Sawmill ir ļoti ērta, ērti pārvietojama un izturīga kokzāģētava. To ir viegli pārvietot un uzstādīt pat mežā pie cirsmas. Komplektācijā iekļauta zāģētava ar ļoti jaudīgu 3 fāzu 5.5kW elektro motoru, 6 m sliedes ar baļķu stiprinājumiem, automātiskā asināšanas iekārta, 5 zāģa lentas un viss nepieciešanais aprīkojums uzstādīšanai. Kā papildus aprīkojums pieejamas sliedes pa 2m sekcijām, elektroniskā vadība, guļbaļķu frēze, transporta riteņi. Arvien vairāk un vairāk mežu īpašnieki atklāj, cik izdevīgi un ērti ir tas, ka var apstrādāt koksni pats ar savu zāģētavu. Ar šo kokzāģētavu iespējams rīkoties vienam cilvēkam, apstrādāt pat 70 cm resnus baļķus un tā uzstādāma pat mežā. Lumberline nodrošina visaugstāko Zviedrijā ražotas iekārtas kvalitāti! Iespējamas benzīna un elektro motoru versijas.

Ražots Zviedrijā. Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un pēcgarantijas remontus un apkopes.

Dzinējs 3 fāzu elektrisks,  Jauda 5,5 kW,  Sliežu garums 6m (3 sekcijas pa 2m),  Svars 182 kg,  Svars bez sliedēm 108 kg,  Max baļķa diametrs 70cm,  Max zāģēšanas platums 50cm.

http://www.bamseprodukter.se/wp-content/uploads/2009/04/Lumberline_eng.pdf