Akcija

Husqvarna AutoMower AM550 EPOS bezvadu robotizēts zāles pļāvējs

Original price was: 6199,00 €.Current price is: 5599,00 €.

Robotizētā zāles pļaušana ir ļoti uzticama un kvalitatīva. Husqvarna jau 25 gadus nodrošina augstāko uzticamību, kvalitāti un pļaušanas rezultātus, ar minimālu lietotāja iejaukšanos.

https://www.husqvarna.com/uk/lawn-garden/professional/professional-robotic-mowers/epos/

Husqvarna Automower 550 EPOS ir pirmais bezvadu pļaušanas robots! Augstākās klases modelis no pasaulē vadošā robotizēto zāles pļāvēju ražotāja. Pietiekami gudrs, lai apkoptu lielus un sarežģītus mauriņus ar daudz šaurām ejām, dažādiem šķēršļiem, nelīdzenām virsmām un nogāzēm slīpumā līdz 45%. Aplikācijā iezīmējama teritorija, iezīmējamas un izdzēšamas teritorijas kas jāpļauj vai arī nav jāpļauj – tieši tik vienkārši! GPS navigācija un dažādas funkcijas, tostarp Automower® Connect, palīdzēs uzturēt mauriņu zaļu, veselīgu un teicami nopļautu platībā pat virs pushektāra! Automower® Connect lietotne palīdz nodrošināt pilnīgu pļāvēja kontroli: sekojiet tam līdzi, mijiedarbojieties un un ar vienu pirksta pieskārienu informēs par visām darbībām, lai arī, kurā vietā pasaulē jūs atrastos. Iebūvēta GPS sistēma nosaka dārza karti, to ērti un ātri var mainīt katru mirkli. Tas nodrošina optimizētu dārza pārklājumu un izcilus pļaušanas rezultātus. Pateicoties Husqvarna Automower dažādajiem pļaušanas virzieniem, zāliens ir perfekti nopļauts, tas izskatās skaists un gluži kā paklājs. Asie asmeņi nogriež zāli maigi, no visiem virzieniem, palīdzot tai augt spēcīgai. Efektīvi pasargā no sūnu augšanas. Pateicoties Automower unikālajai pļaušanas sistēmai, tas darbojas ļoti diskrēti, klusi un tikai tad, kad jūs to vēlaties. Iestatiet darbības laiku, kas atbilst zāles augšanas tempam, tas nozīmē, ka Husqvarna Automower® maksimāli pļaus tad, kad zāli strauji augs. Saulainā vai sausā periodā, vai vēlā sezonā, pļāvējs patērēs mazāk laika pļaušanai, kas samazinās gan zāliena, gan pļāvēja nolietošanos. Automower Connect dod jums iespēju pilnībā kontrolēt pļāvēju no jūsu viedtālruņa. Sūtiet start, stop un darba beigšanas komandas, kā arī koriģējiet iestatījumus, teritorijas un saņemiet trauksmes signālu. No jebkuras vietas pasaulē izsekojiet pļāvēja atrašanās vietu zādzības gadījumā. Aprīkots ar PIN kodu un signalizāciju. Enerģijas patēriņš 23 kWh mēnesī apkalpojot 5000 m².

Darbojas tikai kopā ar GPS staciju Husqvarna EPOS, tas pieejams kā pāpildus aprīkojums! Pie viena raidītāja pieslēdzami pieci Husqvarna Epos roboti, raidītājs darbojas 500m diametrā!

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Pieejams 1-3 dienu laikā. Ražots Lielbritānijā.

Parki.lv ir lielākais robotizēto zāles pļāvēju pārdevējs un apkalpotājs Latvijā!

https://www.husqvarna.com/uk/lawn-garden/professional/professional-robotic-mowers/epos/

Robotizētie pļāvēji
Ieteicamā darbības platība +-20%

Pļaušanas augstums

Max uzbraukšanas slīpums ar standarta riteņiem

SMS/GPS saziņa

Atdures sensori (ultraskaņas)

Pļauj arī slapjā laikā

Lietus drošs

Akumulatora ietilpība Ah

Akumulatoru skaits

Akumulatora veids

Pļaušanas sistēma

Automātiska izslēgšanās pie pacelšanas

Signalizācija

PIN koda atslēga

Vadības panelis

Lādēšanās

Meklēšanas sistēma

Nopļautā platība stundā

Jauda W

Papildus asmeņi

Komplektācijā robežvads / skavas

Apmācība

Zāles pļāvēji
Svars

More
Krāsots metāla korpuss

Svars

14 kg

Jums arī varētu patikt…