Stihl RMI 632 C iMow zāles pļaušanas robots

2850,00 

Nav noliktavā

IHL RM 632 C iMow zāles pļaušanas robots ir piemērots lielu zāliena platību pļaušanai.

STIHL RMI 632 C iMow zāles pļaušanas robots ir piemērots platībām līdz 2500 m². Izmantojot iMow lietotni *, jūs varat piekļūt robota pļaušanas plānam no jebkuras vietas, kur ir pieejams interneta pieslēgums. Visi iMow pļaušanas modeļi ar burtu C modeļa nosaukumā ļauj piekļuvi ar iMow aplikāciju. Izmantojot šo aplikāciju, funkcijas ir iespējams iestatīt ar planšetdatoru vai viedtālruni. To var arī mainīt, izmantojot noņemamu vadības paneli ar LCD displeju. Pļāvējam ir mulčēšanas un slīpuma regulēšanas funkcija. Kustīgais pārsegs ar sensoriem aizsargā robotu no laika apstākļiem un šķēršļiem.

Pat gaismā labi saskatāmais LCD displejs ar intuitīvo lietotāja darba virsmu padara programmēšanu neiedomājami vienkāršu. To var noņemt no ierīces un lietotājām nav jāsaliecas. Robustais pārsegs aizsargā iMow pļaušanas robotu no laika apstākļiem un šķēršļiem. Integrētie sensori reģistrē saskari ar objektu un veic izmaiņas iMow zāles pļāvēja virzienā. iMow ir aprīkots ar dažādiem sensoriem: pacelta ierīce nekavējoties apstājas. Lai novērstu zādzību, iMow var konfigurēt tā, lai to varētu kontrolēt tikai ievadot PIN kodu.

Stabilais smalcināšanas nazis ir drošs pret salūšanu un arī garā izaugušā zālē rūpējas par precīzu pļāvumu. Tā griešanas virziens automātiski mainās pie katras naža apstādināšanas. Tādējādi asmeņi nolietojas vienmērīgi. Naža nomaiņa veicama bez papildus darbarīkiem. Izmantojot interaktīvu pļaušanas grafiku, katru dienu iespējams noteikt laika periodu, kurā iMow pļaušanas robots var darboties. Šo darbības laiku ietvaros ierīce pati izraugās, kad zālāju pļaut vislabāk, lai sasniegtu optimālu rezultātu.

Uzlādes stacija ir “iMow” zāliena pļāvēja mājvieta. Tā atrodas centrālajā un aizsargāta vietā dārzā, un “iMow” atgriežas tajā, lai uzlādētu akumulatoru vai nogaidītu līdz nākamajam ieprogaramētajam darbības laikam.

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu, robota glabāšanu pa ziemu speciāli aprīkotā servisā, kā arī robota uzstādīšanu. Robota uzstādīšana ir atsevišķs pakalpojums. Vienojies ar mums par uzstādīšanu jau laicīgi! Ražots Austrijā!

Robotizētie pļāvēji
Ieteicamā darbības platība +-20%

Pļaušanas augstums

Max uzbraukšanas slīpums ar standarta riteņiem

Atdures sensori (ultraskaņas)

Pļauj arī slapjā laikā

Lietus drošs

Akumulatora ietilpība Ah

Akumulatoru skaits

Akumulatora veids

Pļaušanas sistēma

Automātiska izslēgšanās pie pacelšanas

Signalizācija

PIN koda atslēga

Vadības panelis

Lādēšanās

Meklēšanas sistēma

Nopļautā platība stundā

Jauda W

Papildus asmeņi

Komplektācijā robežvads / skavas

Apmācība

Zāles pļāvēji
Svars

More
Svars

9 kg