HUSQVARNA P524X EFI Komerciāls raideris

18999,00 

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta.

Husqvarna P524 EFI ir kompakts, efektīvs priekš stumjamais pļāvējs, kas ir aprīkots ar elektronisku degvielas iesmidzināšanas funkciju mazākam degvielas patēriņam, lielākai jaudai un griezes momentam, nesamazinot dzinēja apgriezienus arī smagos darba apstākļos. Pagriežamās atslēgas iedarbināšana nozīmē, ka nav vajadzīgs gaisa vārsts — vienkārši pagrieziet un ejiet. Ar skaņu aprīkotā stūrēšana palīdz šauros pagriezienos, savukārt AWD nodrošina saķeri jebkādos apstākļos. Īpaši izturīgs hidrauliska cilindra stūres pastiprinātājs padara vadīšanu mazāk nogurdinošu. Pļaušanu atvieglo arī pļaušanas bloka pilnīgā kustība bez paātrinājuma, vieglā piekļuve griešanas augstuma svirai un priekšējiem lukturiem, bet pilnīgā saderība ar visiem P524 piederumiem nodrošina produktivitāti visa gada garumā. Augstas veiktspējas Combi pļaušanas bloks ir izgatavots no viengabalainas presēta tērauda plāksnes. Unikāls risinājums, kas nodrošina efektīvu (BioClip) mulčēšanas funkciju un pļaušanas funkciju ar aizmugurējo izmešanu. Ar pļaušanas bloku ir viegli darboties.

Piemērots sporta klubiem un viesnīcām, kā arī mājokļu aģentūrām un uzņēmējiem, kas vēlas daudzpusīgu, kompaktu, viegli manevrējamu priekšā stumjamo pļāvēju. Pieejams ļoti plašs papildus aprīkojuma klāsts. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 3 gadi!  Iespējama piegāde. Ražots Zviedrija!

Pieejams 1-2 dienu laikā.

Raideri
Nažu skaits

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Riteņu izmēri pr/aizm.

More
Svars

300 kg