Husqvarna R216TAWD Raideris

6099,00 

Pilnpiedziņas raideris ar 94 cm vai 103cm Combi pļaušanas bloku sniedz pirmklasīgu BioClip® smalcināšanu un aizmugures izmešanu.

Pilnpiedziņas raideris Husqvarna R 216T AWD ar iespējamiem 94 cm vai 103cm Combi pļaušanas blokiem sniedz pirmklasīgu pļāvuma kvalitāti. Ar BioClip® smalcināšanas un aizmugures izmešanas iespēju. Husqvarna R 216T AWD aprīkots ar jaudīgu 11.3kW Husqvarna divcilindru dzinēju, lampām, 4×4 un ērtu stūrēšanas sistēmu. Piemērots privātmāju un lielu zemes gabalu īpašniekiem, kuriem nepieciešama augsta efektivitāte, viegla lietošana, nepārspējama manevrējamība un patiešām baudāms brauciens. Šarnīrsavienojuma stūres iekārta un priekšā esošais pļaušanas bloks ļauj darboties intuitīvi, ar to ir viegli piekļūt šaurākās vietās un darba laukums ir labi pārredzams. Pilnpiedziņa ievērojami palielina un nodrošina vadību nelīdzenās, slapjās un slidenās vietās, tāpat arī nogāzēs, cauru gadu. Hidrostatiskā transmisija ar pedāļa vadību, viegli pieejamie vadības slēdži un automātiska asmens palaišana padara darbu patīkamu. Pļaušanas bloks ir viegli paceļams servisa pozīcijā, kas atvieglo bloka tīrīšanu pēc pļaušanas beigām. Raideris spēj paveikt arī citus darbus, ne tikai nopļaut zālienu, tam var pievienot sniega sķūri, piekabi, sūnu grābekli un kaisītāju, tas var apkopt jūsu dārzu cauru gadu.

Cena norādīta bez pļaušanas mehānisma. Iespēja izvēlēties 94 vai 103cm pļaušanas blokus ar 3 asmeņiem! 

Pieejams ļoti plašs papildus aprīkojuma klāsts. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi!  Iespējama piegāde. Pieejams 1-2 dienu laikā. Ražots EU. 

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

200 kg