Husqvarna R316TXAWD

8499,00 

Visa Husqvarna prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Cena norādīta bez pļaušanas mehānisma.

Jauns, jaudīgs un vispusīgs Husqvarna R316 Tx AWD raideris ar Kawasaki divcilindru motoru, četrriteņu piedziņu un iespēju pielikt kādu no sekojošiem Combi 94, 103, vai 112 cm pļāvēja blokiem, piedāvājot augstākās klases BioClip(smalcināšana) pļāvumu un zāles izmešanu uz aizmuguri, pļaušanas bloki aprīkoti ar 3 asmeņiem. Piemērots zemes īpašniekiem lielās platībās, kuriem ir svarīga augsta efektivitāte, manevrētspēja un perfekti rezultāti visu gadu. Šarnīrveida stūres mehānisms (štūrēšanu veic aizmugurējā ass) un priekšā novietots pļāvēja bloks nodrošina paredzamu darbību, perfektu piekļūšanu pļaujamām vietām un labu darbavietas pārredzamību. Četru riteņu piedziņa padara drošu un ērtu raidera lietošanu uz nelīdzenām, slapjām un slidenām virsmām un slīpumiem. HMI info displejs un ērti regulējams stūres augstums. Īsumā, šis raideris dod augstāko braukšanas pieredzi. Viegli aprīkojams ar dažādiem agregātiem – rotējošo birsti, spriguļtipa pļāvēju, sniega lāpstu un sniega metēju-, lai nodrošinātu maksimālu pielietojumu visa gada garumā. Hidrostatiskās (automātiska) transmisijas vadība ar pedāļiem, viegli pieejamas vadības sviras, LED darba apgaismojums un pļāvēja bloka servisa pozīcija padara raidera lietošanu un apkopi ļoti patīkamu.

Cena norādīta bez pļaušanas mehānisma. Iespējama piegāde. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Ražots EU. 

 

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

240 kg