Husqvarna R 316TsX AWD ar spriguļnažu pļāvēju

10999,00 

Husqvarna 4×4 raideris, Kawasaki divcilindru dzinējs, stūres pastiprinātājs, dzinēja skaņas izolācija, HMI displejs, jaudīga LED darba gaisma, stūres augsuma regulēšana, ļoti plašs papilaprīkojuma klāsts – prestižākais Husqvarna 300 sērijas raideris!

Husqvarna R 316TsX AWD ar 90cm platu spriguļnažu pļāvēju nodrošina iespēju pļaut krietni pāraugušu zāli un nelielus krūmus. Tas ir uzticams 4×4 raideris, Kawasaki divcilindru dzinējs, stūres pastiprinātājs, dzinēja skaņas izolācija, HMI displejs, jaudīga LED darba gaisma, stūres augsuma regulēšana, ļoti plašs papilaprīkojuma klāsts – prestižākais Husqvarna 300 sērijas raideris! Mūsu visjaudīgākais 300-ās sērijas raideris ietver jauno skaņas slāpēšanas tehnoloģiju, kura nodrošina skaņas kvalitāti un dod iespēju palielināt motora jaudu. Rezultātā tiek iegūts lielāks nažu un pārvietošanās ātrums, kā arī efektīvāka darbība. Gatavs strādāt ar 94, 103 vai 112 cm platu Combi pļāvēja bloku, piedāvājot pirmās klases BioClip smalcināšanas pļāvumu un zāles izmešanu uz aizmuguri. Piemērots prasīgiem zemes īpašniekiem, kuriem ir svarīga augsta efektivitāte, manevrētspēja un perfekti rezultāti visu gadu. Šarnīrveida stūres mehānisms un priekšā novietots pļāvēja bloks nodrošina paredzamu darbību, perfektu piekļūšanu pļaujamām vietām un labu darbavietas pārredzamību. Četru riteņu piedziņa padara drošu un ērtu raidera lietošanu uz nelīdzenām, slapjām un slidenām virsmām un slīpumiem. Īsumā, šis raideris dod augstāko braukšanas pieredzi. Viegli aprīkojams ar dažādiem agregātiem – rotējošo birsti, spriguļtipa pļāvēju, sniega lāpstu un sniega metēju-, lai nodrošinātu maksimālu pielietojumu visa gada garumā. Stūres pastiprinātājs, hidrostatiskās transmisijas vadība ar pedāļiem, viegli pieejamas vadības sviras, darba apgaismojums un pļāvēja bloka servisa pozīcija padara raidera lietošanu un apkopi ļoti patīkamu.

Cenā iekļauts Raideris un spriguļnažu pļāvējs!

Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Piegādes laiks 1-2 dienas (atkarībā no piegādes veida) .

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

255 kg