Husqvarna R 316TX Raideris

6649,00 

Jaudīgs, daudzpusīgs Kawasaki divcilindru raideris privātmāju un zemes gabalu īpašniekiem profesionālai lietošanai. Piegādes laiks 2-4 dienas (atkarībā no piegādes veida). Ražots Zviedrijā.

Husqvarna R 316TX Raideris ir labākais piedāvājums tirgū raideriem, kas nav aprīkoti ar pilnpiedziņu. Spēcīgs un daudzpusīgs raideris ar divcilindru dzinēju un 94,103 vai 112cm Kombi pļaušanas bloku, sniedzot pirmklasīgu BioClip® smalcināšanas funkciju un aizmugures izmešanu. Piemērots zemes gabalu īpašniekiem, kuriem nepieciešama efektivitāte, manevrējamība un perfekts rezultāts cauru gadu. Šarnīrsavienojumu stūres iekārta un priekšpusē esošais pļaušanas bloks ļauj intuitīvi darboties, ar to iespējams piekļūt šaurās vietās un darba laukums ir labi pārredzams. Īsumā – šis raideris sniedz maksimālu braukšanas pieredzi, tam viegli pievienot tādas papildus ierīces, kā slotu, sniega šķūri un sniega metēju, lai izmantotu tā iespējas cauru gadu. Tādas funkcijas, kā hidrostatiskā transmisija, viegli pieejamie vadības slēdži, priekšējās lampas un pļaušanas bloka servisa pozīcija, padara raidera vadību un apkopi par patīkamu nodarbi.

Cena norādīta bez pļaušanas mehānisma. Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 3 gadi. 

Prece šobrīd nav veikalā, to iespējams pasūtīt: info@parki.lv 

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

225 kg