Husqvarna R 420TsX AWD raideris

15299,00 

Husqvarna R 420TsX AWD ir kompakts un jaudīgs pilnpiedziņas raideris ar stūres pastiprinātāju, kas viegli pārvar plašas, blīvas un kalnainas teritorijas. Pateicoties unikālajam XChange papildaprīkojuma rāmim, piederumus iespējams ātri nomainīt bez instrumentiem. Aprīkots ar LED lukturi, Turn Key Start ātrās iedarbināšanas funkciju, regulējamu stūri un ērtu bagāžas plauktu. Husqvarna R 420TsX AWD ir lieliska izvēle privātmāju īpašniekiem, lielu zemes platību apsaimniekotajiem un viesnīcām ar plašiem zālājiem, kas jāapsaimnieko visa gada garumā. Aprīkots ar teicamu Kawasaki dzinēju!

Aprīkojams ar spriguļu asmens pļāvēju, birsti, sniega metēju, sniega asmeni un vēl daudzām citām ierīcēm. Šis raideris ir lieliska izvēle privāto teritoriju īpašniekiem, sporta kompleksu, viesnīcu teritoriju sakopšanai ar lielām platībām un profesionāļiem visa gada garumā. Raideris 420TsX AWD tiek piegādāts bez pļaušanas bloka un to var aprīkot ar 103, 112 vai 122 cm platu “Combi” pļaušanas mehānismu, kas piedāvā BioClip smalcināšanas funkciju un aizmugures izmetēju. Pļaušanas mehānisma nomaiņai nav nepeicviešams neviens instruments, siksnu noņemšana un spriegošana – Unikāls ātrais savienojums ļauj pievienot priekšējo papildaprīkojumu ērti un viegli, neizmantojot papildus instrumentus. Esiet gatavi nākamajam darbam minūtes laikā.

Pļaušanas bloki pieejami kā papildaprīkojums, tie nav iekļauti cenā.

Prece pirms piegādes klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Garantija 2 gadi. Cena norādīta bez pļaušanas mehānisma. Ražots Zviedrijā. Iespējama piegāde.

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

250 kg