Stiga Park 700 WX raideris

7399,00 

Šim Stiga Park 700 WX ir visas funkcijas, ko Jūs asociētu ar Stiga Park; 4×4, šarnīrveida stūrēšana, priekšā piestiprināta pļaušanas iekārta, hidrostatiskā transmisija, komfortabls un regulējams sēdeklis, regulējama stūre un ergonomiskas kontroles. Apbraukšana ap kokiem, ārā vai iekšā stūros vai zem krūmiem ir padarīta vienkārša ar unikālo šarnīrveida stūrēšana, kas nozīmē, ka aizmugurējie riteņi brauc tieši pa priekšējo riteņu sliedēm.

Stigas Stiga Park 700 WX ir aprīkots ar jaudīgu Stiga 600 Twin Power Divcilindru dzinēju, kas piedāvā izcilu veiktspēju. Hidrostatiskā transmisija ļauj Jums pilnībā kontrolēt ātrumu – vienkārši piespiediet pedāli lejup, lai brauktu uz priekšu, un paceliet to uz augšu, lai brauktu atpakaļ. Jo ar lielāko spiedienu spiedīsiet pedāli, jo ātrāk brauks raideris un vienkārši noņemiet kāju no pedāļa, ja vēlaties apstāties.

Izvēlieties 95 cm, 110 cm vai 125 cm Multiclip Combi pļaušanas iekārtu. Ar desmit iestatītiem augstumiem un smalcināšanas vai izmešanas opcijām Jūs varat būt pārliecināti par izcilu rezultātu. Pļaušanas mehānisms nav iekļauts cenā.

Parki.lv piedāvā profesionālu tehnikas apkopi un servisu.

Ražots Itālijā.

Raideri
Pļaušanas platuma izvēle

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Regulējams stūres augstums

Stūres pastiprinātājs

Apgaismojums

Regulējams sēdeklis

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri pr/aizm.

Zāles savākšana

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Svars

210 kg