Toro Z-Master 4000 HDX MyRyde 74056TE 152cm

12900,00 

Izcila manevrēt spēja un nepārspējams darba ražīgums. Toro Z-Master 4000 HDX MyRyde piemērots komerciālām zāliena teritorijām, milzīgām pļaušanas platībām un garām darba stundām. Te ir uzstādīts viss ko spējat iedomāties priekš nulles pagrieziena traktora – Toro My Ride komforta sistēma, indivilāla katram operatoram, labākās Hydro Gear ātrumkārbas, labākais Kawasaki 852cc dzinējs, Deluxe sērijas sēdeklis, 152 cm plats Turbo Force pļaušanas bloks, milzīgi riteņi un degvielas tvertnes. Kā arī lielākais braukšanas ātrums starp konkurentiem 19k/h! Stundā var nopļaut vairāk kā 2 ha!

Toro jau vairāk kā 25 gadus ražojot nulles pagrieziena zāliena traktorus ir novedis tos līdz perfektam kvalitātes un funkcionalitātes rezultātam. Aprīkots ar tehniskiem risinājumiem, kas paredzēti lielai slodzei, ērtu sēdpozīciju un profesionālu pļaušanas mehānismu.

Prece pirms piegādes Klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 3 gadi*. Iespējama piegāde.

More
Nažu skaits

Regulējams gaitas ātrums

Riteņu izmēri aizmugurē

Riteņu izmēri priekšā

Savācēja izlāde

Izmēri mm (G-P-A)

Regulējams sēdeklis

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Degvielas tvertnes tilp.

Dzinēja eļļošana

Zāles savākšana

Jauda

Augstuma regulēšana

Pļaušanas platums

Rekomendējamā pļaušanas platība

Apgaismojums

Transmisija

Funkcijas

Dzinējs

Svars

Svars

390 kg