Toro Z-Master 4000 HDX MyRyde 74056TE 152cm

15999,00 

Izcila manevrēt spēja un nepārspējams darba ražīgums. Toro Z-Master 4000 HDX MyRyde piemērots komerciālām zāliena teritorijām, milzīgām pļaušanas platībām un garām darba stundām. Te ir uzstādīts viss ko spējat iedomāties priekš nulles pagrieziena traktora – Toro My Ride komforta sistēma, indivilāla katram operatoram, labākās Hydro Gear ātrumkārbas, labākais Kawasaki 852cc dzinējs, Deluxe sērijas sēdeklis, 152 cm plats Turbo Force pļaušanas bloks, milzīgi riteņi un degvielas tvertnes. Kā arī lielākais braukšanas ātrums starp konkurentiem 19k/h! Stundā var nopļaut vairāk kā 2 ha!

Toro jau vairāk kā 25 gadus ražojot nulles pagrieziena zāliena traktorus ir novedis tos līdz perfektam kvalitātes un funkcionalitātes rezultātam. Aprīkots ar tehniskiem risinājumiem, kas paredzēti lielai slodzei, ērtu sēdpozīciju un profesionālu pļaušanas mehānismu.

Prece pirms piegādes Klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 3 gadi*. Iespējama piegāde.

Nulles pagrieziena traktors
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Pļaušanas platums

Nažu skaits

Augstuma regulēšana

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Transmisija

Regulējams gaitas ātrums

Regulējams sēdeklis

Degvielas tvertnes tilp.

Riteņu izmēri aizmugurē

Riteņu izmēri priekšā

Funkcijas

Apgaismojums

Zāles savākšana

Izmēri mm (G-P-A)

Svars

More
Savācēja izlāde

Svars

390 kg