Traktors Stiga Estate 9122 WX

9249,00 

Garantija 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas remontus un apkopes. Tehnika pie Klienta nonāks pārbaudīta un noregulēta!

Lielākais no Stiga premium segmenta traktoriem. Ļoti ergonomisks un izturīgs zāliena traktors, kas nodrošina lielisku pļāvuma kvalitāti. Lielisks aprīkojums kā piemēram LED lukturi, ergo sēdeklis ar roku balstiem, kruīza kontrole uc. Paredzēts visu lielumu zālienu pļaušanai, izmantojams arī komerciālai lietošanai. Traktoram ir Honda 690 GXV divu cilindru dzinējs; lielas ietilpības 688 kubikcentimetru jaudas agregāts ar degvielas taupīšanas un emisiju samazināšanas OHV tehnoloģiju; vienmērīga, zemas vibrācijas veiktspēja un izcils griezes moments.

Stiga Estate 9122 WX ir aprīkota ar hidrostatisko piedziņu, kas optimizē vadību un manevrēšanas spēju, nodrošinot bezgalīgu ātruma regulēšanu, izmantojot pedāli, un nemainot pārnesumus. Stiga Estate 9122 WX nodrošina paaugstinātu stūri un roku balsta sēdekli, lai nodrošinātu izcilu vadītāja komfortu. Tā 5,5 collu LCD displejs, nodrošina skaidru, viegli lasāmu informāciju par visiem galvenajiem darbības indikatoriem. Šī izturīgā mašīna, kas būvēta ilgam laikam, ir aprīkota ar čuguna priekšējo asi, kas paredzēta regulārai lieljaudas lietošanai nelīdzenā apvidū.

Traktori
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Pļaušanas platums

Transmisija

Regulējams gaitas ātrums

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Zāles savākšana

Savācēja izlāde

Apgaismojums

Augstuma regulēšana

Degvielas tvertnes tilp.

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Nažu skaits

Regulējams sēdeklis

Riteņu izmēri aizmugurē

Riteņu izmēri priekšā

Svars

More
Svars

350 kg