Toro TimeMaster EL 76cm

2350,00 

Unikāls 2 asmeņu pļaušanas mehānisms veiks perfektu pļāvumu un spēs veikli atbrīvoties arī no garākas zāles. Visaugstākā ergonomika pateicoties regulējamam roktura augstumam, ļoti zemai vibrācijai, ūdens mazgāšanas pieslēgumam un vairāk kā par 40% laika ietaupījumam salīdzinot ar 53cm platu zāles pļāvēju! Plati aizmugures riteņi nodrošina stabilu gaitu un neatstāj iespiedumus zālājā.

Īpaši lielām teritorijām paredzēts spēcīgs zāles pļāvējs ar 11.9 Nm jaudīgu profesionālo Briggs & Stratton dzinēju. Toro TimeMaster aprīkots ar elektrisko startu, riteņu piedziņu un regulējamu gaitas ātrumu. Īpašs uz alumīnija rāmja veidots tērauda pļaušanas mehānisms ar diviem nažiem un 76 cm darba platumu. Visērtākā gaitas ātruma regulēšanas sistēma, tā piemērojas Jūsu iešanas ātrumam. Unikāls 2 asmeņu pļaušanas mehānisms veiks perfektu pļāvumu un spēs veikli atbrīvoties arī no garākas zāles. Visaugstākā ergonomika pateicoties regulējamam roktura augstumam, ļoti zemai vibrācijai, ūdens mazgāšanas pieslēgumam un vairāk kā par 40% laika ietaupījumam salīdzinot ar 53cm platu zāles pļāvēju! Plati aizmugures riteņi nodrošina stabilu gaitu un neatstāj iespiedumus zālājā.

Piegādes laiks 3-5 dienas (atkarībā no piegādes veida). Prece pirms piegādes Klientam tiks pārbaudīta un noregulēta. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde.

Zāles pļāvēji
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Pļaušanas platums

Pašgājējs/Ar riteņu piedziņu

Elektrostarts

Zāles savākšana

Augstuma regulēšana

Korpusa materiāls

Ergo rokturi

Funkcijas

Riteņi ar gultņiem

Riteņu izmēri pr/aizm.

Svars

More
Svars

65 kg