Zāles pļāvējs STIHL RM 448 VC

656,10 

Stihl RM 448 VC ir robusts ar benzīnu darbināms zāles pļāvējs ar 46 cm pļaušanas platumu vidēji lielām zālāju platībām. Tas ir izturīgs un ērts, paredzēts arī biežai lietošanai. Centrālā pļaušanas augstuma regulēšana, divās pozīcijās augstumā regulējams vienpusējais vadības rokturis – ļoti ērtai groza noņemšanai un pielikšanai. Viegli ripojoši riteņi, kā arī regulējama piedziņa ērtai strādāšanai. Iekļauts atvāžams 55 litru zāles savācējgrozs ar savāktās zāles daudzuma indikatoru. Pateicoties atsperu balstam, centrālo pļaušanas augstuma regulēšanu var viegli pielāgot vairākos līmeņos līdz vēlamajam griešanas augstumam. 

STIHL pļāvēja korpusi ir izgatavoti no augstas kvalitātes, triecienizturīga un ultravioleto staru aizsargājoša polimēra, tā kalpošanas laiks pārsniedz tradicionālo presēto tērauda lokšņu korpusu mūžu! 

Vario pašpiedziņas ļauj STIHL zāles pļāvēja ātrumu individuāli pielāgot pļaušanas ieradumiem un zāliena apstākļiem. Pļaušanas ātrumu var mainīt, izmantojot vadības sviru uz roktura. 

Savākšanas kaste var būt aizpildīta par 100%, to nodrošina īpaša korpusa forma un gaisa plūsmas kustība. Zāli pirms to nopļaut gaisa plūsma paceļ uz augšu. Divdaļīgā savācēj kaste ir ļoti ērta iztukšošanai. Integrēts zāles līmeņa indikators, parāda, kad zāles kaste ir piepildīta. 

Šis STIHL zāles pļāvējs ir aprīkots ar pārnēsājamiem rokturiem, tāpēc to var viegli transportēt un pārvietot. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde. Ražots Austrijā! 

Zāles pļāvēji
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Pļaušanas platums

Pašgājējs/Ar riteņu piedziņu

Elektrostarts

Zāles savākšana

Augstuma regulēšana

Korpusa materiāls

Ergo rokturi

Funkcijas

Riteņi ar gultņiem

Svars

More
Svars

22 kg