Husqvarna KLIPPO LB453SQ

1099,00 

Husqvarna KLIPPO LB 453SQ ir uzticams un nopietns BioClip® zāles pļāvējs ar priekšējo riteņu piedziņu profesionālam darbam. Pilnizmēra 53 cm pļaušanas bloks padara to par lieliski izmantojamu instrumentu šauros un sarežģītos zālienos, kā arī piepļaušanas darbiem pēc raidera vai robotizētā zāles pļāvēja. Tā dizains fokusējas uz labākajiem ergonomiskajiem risinājumiem tā lietotājam un lieliskiem darba rezultātiem, pat slapjā laikā. Aprīkots ar augstas specifikācijas, viegli iedarbināmu Husqvarna Profesionālās sērijas dzinēju, kura izstrāde un detaļas paredzētas īpaši smagiem apstākļiem. Dzinēja apkopes veicamas retāk kā parastajiem dzinējiem un to kalpošanas laiks ir ievērojami garāks! Aprīkots ar lietiem alumīnija riteņu diskiem un alumīnija pļaušanas bloku un ergonomisku, sāniski regulējamu rokturi. KLIPPO LB 400 sērija – komerciāli zāles pļāvēju modeļi ar lielisku veiktspēju un izturību.

Husqvarna KLIPPO LB 453SQ Izturīgais, lieta alumīnija pļaušanas bloks nodrošina izturību un ilgāku kalpošanas mūžu. Rokturis ir regulējams gan horizontāli, gan vertikāli, optimālai darba pozai un ergonomikai. 8 collu lieta alumīnija diski ar divrindu gultņiem. Gumijas riepas nodrošina lielāku vilkmi un ērtāku braukšanu.

Garantijas 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Lieliska cenas – kvalitātes attiecība. Iespējama piegāde.

Zāles pļāvēji
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Pļaušanas platums

Pašgājējs/Ar riteņu piedziņu

Elektrostarts

Zāles savākšana

Augstuma regulēšana

Korpusa materiāls

Ergo rokturi

Funkcijas

Riteņi ar gultņiem

Riteņu izmēri pr/aizm.

Svars

More
Svars

30 kg