Husqvarna KLIPPO LB553SQe

1399,00 

KLIPPO LB 553S e – uzticams un nopietns BioClip® zāles pļāvējs ar priekšējo riteņu piedziņu profesionālam darbam. Pilnizmēra 53 cm pļaušanas bloks padara to par lieliski izmantojamu instrumentu šauros un sarežģītos zālienos, kā arī piepļaušanas darbiem pēc raidera vai robotizētā zāles pļāvēja. Tā dizains fokusējas uz labākajiem ergonomiskajiem risinājumiem tā lietotājam un lieliskiem darba rezultātiem, pat slapjā laikā. Aprīkots ar augstas specifikācijas, viegli iedarbināmu Husqvarna Profesionālās sērijas dzinēju, kura izstrāde un detaļas paredzētas īpaši smagiem apstākļiem. Dzinēja apkopes veicamas retāk kā parastajiem dzinējiem un to kalpošanas laiks ir ievērojami garāks! Aprīkots ar lietiem alumīnija riteņu diskiem un alumīnija pļaušanas bloku un ergonomisku, sāniski regulējamu rokturi ar efektīvu vibrāciju slāpēšanas sistēmu, kura ļauj modelim izpildīt A(8) EN836 prasības. KLIPPO LB 500 sērija – komerciāli zāles pļāvēju modeļi ar lielisku veiktspēju un izturību.

Husqvarna KLIPPO LB 553S e Izturīgais, lieta alumīnija pļaušanas bloks nodrošina izturību un ilgāku kalpošanas mūžu. Rokturis ir regulējams gan horizontāli, gan vertikāli, optimālai darba pozai un ergonomikai. 8 collu lieta alumīnija diski ar divrindu gultņiem. Gumijas riepas nodrošina lielāku vilkmi un ērtāku braukšanu.

Garantijas 2 gadi. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Lieliska cenas – kvalitātes attiecība. Iespējama piegāde.

Zāles pļāvēji
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Pļaušanas platums

Pašgājējs/Ar riteņu piedziņu

Elektrostarts

Zāles savākšana

Augstuma regulēšana

Korpusa materiāls

Ergo rokturi

Funkcijas

Riteņi ar gultņiem

Riteņu izmēri pr/aizm.

Svars

More
Svars

37 kg