STEINER COMMANDER 7×50 Jūras binoklis

1220,00 

Lai iegādātos preci, spiediet “Ielikt grozā”

Traucējošā gaisma ir minimalizēta un kontūras vienmēr ir noteiktas un skaidras par sliktākajos laika apstākļos, piemēram, tumšā krēslā vai, kas saule atrodas zemu un stipri žilbina. Steiner unikālais Diamond Marine pārklājums, kurš satur fluorīdu maksimālai gaismas pārnesei, skaidrībai un kontrastam, tas viss, lai nodrišinātu perfektu attēlu.

Plats skata lauks ( 145m pie 1000m) padara viegli atrast meklēto, un ar Steinera “Sports-Auto-Focus System” jums vienmēr būs ass attēls no 20m – 8 bez pārfokusēšanās. Commander piedāvā izcilu “3-D” attēlu ar dabiskām krāsām.

Commander sērijai piemīt slavenā Steiner binokļu izturība, padarot tos piemērotus pat smagākajiem jūras apstākļiem. Binokļi tiek izstrādāti, izmantojot apstrādātu Makrolonu, kas tos padara gan izturīgus, gan vieglus. Binokļi ir ūdensizturīgi līdz 10 metru dziļumam un pildīti ar slāpekli, izmantojot Steiner patentētu tehnoloģiju, kas binokļus pasargā no iekšējas kondensēšanās un lēcu aizmiglošanās. Piemēroti lietošanai temperatūrās no -40 ° C līdz + 80 ° C. Steiner Nano-protection® izveido lēcu pārklājumu, kas tās pasargā no netīrumiem un ūdens, tiem ātri pazūdot no lēcu virmas.

Commander ergonomiskais dizains un Komforta Līdzsvara sistēma nodrošina vieglu un ērtu binokļa lietošanu, un NBR gumijas apdare novērš iespēju binoklim izslīdēt no Jūsu rokām. Atmiņas acu caurumi ļauj lietotājam ātri atrast sev piemērotus dioptriju uzstādījumus. Acu aizsargi arī ir ergonomiski izstrādāti , piedāvājot ērtu lietošanu, arī lietotājiem, kas valkā brilles. Turklāt tie pasargā acis no gaismas un vēja, kas pūš no sāniem.

COmmander komplektā nāk praktiska un funkcionāla peldoša kakla siksna ar atarojošām 3M svītrām, mīkstu neoprēna pārnēsāšanas siksnu, lēcu korķi un aizsargājošs lietus pārsegs.

Pieejams 3 – 5 dienu laikā.

More
Palielinājums

Ūdensdrošs

Trieciendrošs

Futlāris

Krāsa

Korpusa materiāls

Svars kg

Lielo lēcu diametrs

Skata lauks pie 1000 m (m)

Tuvās fokusēšanas attālums (m)

Šķietamais skata lauks

Gaismas intensitāte

Lēcu pārklājums

Lēcu aizsargi

Izmēri g/p/a mm

Svars

1,2 kg