HUSQVARNA 535iRXT krūmgriezis

849,00 

Komplektā iekļauts zāles nazis, trimmera spole un ļoti ērta plecu siksna. Komplektā nav iekļauti akumulatori un uzlādes stacija.

Husqvarna 535iRXT ir ļoti jaudīgs, izturīgs un daudzpusīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas ir radīts regulārai lietošanai pļaujot zāli, biezu un pāraugušu veģetāciju, kā arī viegliem meža tīrīšanas darbiem. Kluss, bez vibrācijas, degvielas un eļļām ar IPX4 mitruma izturību. Tas ir viegls un labi izlīdzsvarots, jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 cm3 produktam ar iekšdedzes dzinēju. Husqvarna E-TORQ motors un 45 cm pļaušanas spoles diametrs, nodrošina darba paveikšanai nepieciešamo veiktspēju. Iekārtas reduktors, kardāns un citas svarīgas konstrukcijas detaļas ir pārņemtas no benzīna iekārtām. Taustiņu bloks uz vadības roktura ir vienkārši lietojams, un tas ir aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu. Trīs dažādi jaudas režīmi ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem. Veidots no izturīgas un vieglas magnēzija konstrukcijas. Krūmu disks pieejams kā papildus aprīkojums.

Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

Ar viedo Husqvarna Connect lietotni, jūs viegli varat piekļūt noderīgiem padomiem, lietošanas pamācībām un rezerves daļu ieteikumiem. Jūsu, ar Bluetooth savienotajiem produktiem, lietotne nodrošina arī tādu papildus informāciju kā darbības laiks, uzlādes statusu un servisa nepieciešamību. Bezmaksas lietotne ir lejupielādējama no App Store vai Google Play.

Komplektā iekļauts zāles nazis, trimmera spole un ļoti ērta plecu siksna. Komplektā nav iekļauti akumulatori un uzlādes stacija. Baterijas un lādētāji ir saderīgi ar visiem citiem Husqvarna akumulatora produktiem, tāpēc nākamajam Husqvarna bateriju produktam tās nebūs jāpērk! Šim modelim rekomendējam izmantot Husqvarna BLi300 9,4Ah vai BLi200X 5,2 Ah akumulatoru, tādejādi darbs būs īpaši efektīvs.

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde. Ražots Zviedrijā!

Krūmgrieži / Trimmeri
Cilindra tilpums

Jauda

Svars

Korpusa materiāls

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Degvielas bākas tilpums

Atvieglots starteris

Rokturu veids

Rokturu apsilde

Plecu siksnas

Profesionālas plecu siksnas

Redzams degvielas līmenis

Dekompresijas vārsts

Krūmgrieža kāta garums

Zāles spole ar aizsargu

Zāles ripa ar aizsargu

Krūmu ripa ar aizsargu

More
Svars

7 kg