STIHL FS 361 C-EM krūmgriezis

989,00 

STIHL FS 361 C-EM ir komfortabls lietošanai ar ilgu kalpošanas mūžu, robusts un ļoti jaudīgs krūmgriezis. Jauna dizaina 2-MIX krūmgriezis ar ErgoStart, vienkāršota palaišanas sistēma un 4 punktu anti vibrācijas sistēma, lai samazinātu lietotāja nogurumu. Darbojas ar zemu izmešu daudzumu, ekonomisks STIHL 2-MIX dzinējs. Ideāls profesionāļiem, ainavu veidotājiem un prasīgiem zemju īpašniekiem ar lielām apkopjamām zonām. 

 STIHL „ErgoStart“ uz pusi samazina iedarbināšanai vajadzīgo spēku un ļauj pielietot par divam trešdaļam lēnāku iedarbināšanas ātrumu. Papildus atspere starp startera spoli un kloķvārpstu palīdz viegli, bez raustīšanas iedarbināt dzinēju.

STIHL krūmgriežos tērauda atsperes darbojas kā pretvibrācijas elementi, lai mazinātu vibrāciju pārraidi, ko izraisa motors un pļaušanas galvas. Tāpēc rokturiem ir ļoti maza vibrācija un ierīces ir viegli vadīt pat garas darba stundas. 

Aprīkots ar ļoti ērtu, profesionālu plecu siksnu. Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde. Ražots Vācijā! 

Krūmgrieži / Trimmeri
Cilindra tilpums

Jauda

Svars

Korpusa materiāls

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Degvielas bākas tilpums

Atvieglots starteris

Rokturu veids

Rokturu apsilde

Plecu siksnas

Profesionālas plecu siksnas

Redzams degvielas līmenis

Dekompresijas vārsts

Krūmgrieža kāta garums

Zāles spole ar aizsargu

Zāles ripa ar aizsargu

Krūmu ripa ar aizsargu

More
Svars

8 kg