Akcija

Grillo Climber 10 AWD 27

Original price was: 15900,00 €.Current price is: 14490,00 €.

Izcils veiktspējas un uzticamības paraugs! Grillo Climber 10 AWD 27 paredzēts nekoptām, aizaugušām vietām un spēj kopt arī klasisku zālienu. Lieliski darbojas pat ļoti slīpās nogāzēs un uz nelīdzenas virsmas. Aprīkots ar 1m platu pļaušanas bloku, kas paredzēts kā nelielas, tā ļoti pārāugušas zāles pļaušanai un visiem krūmiem kurus pats traktors braucot spēj noliekt! Lieliski pļauj arī iekoptu zālienu, visa griešanas sistēma vienmēr tiek turēta paralēli zemei, kas nodrošina visaugstāko griešanas kvalitāti pat pēc gadiem ilgas kalpošanas.

Grillo Climber 10 AWD 27 darbojas ar Briggs & Stratton Series 8270 Commercial V2 dzinēju, automātisku transmisiju un 4×4 piedziņu. Diferenciāļa bloķēšana un apvidus riepas palīdzēs izkļūt no vissarežģītākajām situācijām. Aprīkojumā ietilpst arī lielisks pro sērijas Grammer regulējams sēdeklis ar amortizāciju, kas ļaus vadītājam justies ērti arī braukšanai nepiemērotās teritorijās, nelīdzenumos un nogāzēs.  Drošības rāmis un zemais smaguma centrs garanētē Jūsu drošību un labsajūtu. Kā papildus aprīkojums pieejama sniega lāpsta.

Pļaušanas intensitāte līdz pat 7500 m^2/h. Ļoti iespaidīgs asmens rotācijas ātrums 87 m/s.

Kompakto izmēru dēļ Climber 10 AWD 27 ir ļoti ērti transportējams, tas ietilpst klasiskās vieglo auto piekabēs, džipu kravas kastēs un busiņos.

Ražots Itālijā.

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Iespējama piegāde.

Traktori
Dzinējs

Jauda

Dzinēja eļļošana

Pļaušanas platuma izvēle

Transmisija

Pilnpiedziņa 4x4

Pļaušanas bloka ieslēgšana

Zāles savākšana

Apgaismojums

Augstuma regulēšana

Degvielas tvertnes tilp.

Ergo sēdeklis ar roku balstiem

Funkcijas

Izmēri mm (G-P-A)

Nažu skaits

Regulējams sēdeklis

Riteņu izmēri pr/aizm.

Svars

More
Stūres pastiprinātājs

Regulējams stūres augstums

Svars

300 kg

Jums arī varētu patikt…