Husqvarna LC 551SP zāles pļāvējs

1289,00 

• Jaudīgs dzinējs ar 1,9 litru degvielas bāku profesionālām vajadzībām. Kvalitatīvais un izturīgais korpuss garantē ierīces ilgo profesionālo kalpošanas laiku. 

Viegls un kompakts, bet tajā pašā laikā izturīgs stumjamais zāles pļāvējs ar jaudīgu dzinēju, lielu degvielas bāku un alumīnija riteņiem ar gumijas riepām. Teicama izvēle profesionāļiem, kuriem nepieciešams kvalitatīvs izstrādājums par saprātīgu cenu. Uzticams, izturīgs zāles pļāvējs ar satriecošiem pļaušanas rezultātiem. 

Jaudīgs dzinējs ar 1,9 litru degvielas bāku profesionālām vajadzībām. Husqvarna LC 551SP kvalitatīvais un izturīgais korpuss garantē ierīces ilgo profesionālo kalpošanas laiku.  Alumīnija diski ar slēgtajiem gultņiem.  Gumijas riepas ar dziļāku protektoru garantē labāku saķeri un viendabību gaitu. Komerciāla līmeņa pārnesumkārba ar alumīnija korpusu, kas paredzēta biežai un ilgai lietošanai.  Ergonomiskais rokturis ar ērti aizsniedzamām vadības svirām atvieglo iekārtas vadāmību.  Izturīgs un kvalitatīvs alumīnija korpuss, radīts efektīvai nopļautās zāles savākšanai.  Viegli nolokāms rokturis, kas atvieglo tehnikas transportēšanu un uzglabāšanu.  Rokturis viegli noregulējams, lai pļaušanu padarītu ērtāku  Savācējmaiss efektīvi aiztur putekļus, neļaujot tiem nokļūt uz cilvēka.  Ērta un ātra pļaušanas augstuma regulācija, kas regulējama ar vienu sviru.

Parki.lv piedāvā profesionālu tehnikas apkopi un servisu.

Pieejams 3 – 5 dienu laikā. Ražots Zviedrijā! Iespējama piegāde. 

Šis pļāvējs šobrīd nav veikalā to iespējams pasūtīt – info@parki.lv 

https://www.husqvarna.com/lv/meklet-husqvarna-veikalu-sevisu/

Zāles pļāvēji
Rekomendējamā pļaušanas platība

Dzinējs

Jauda

Pļaušanas platums

Pašgājējs/Ar riteņu piedziņu

Elektrostarts

Zāles savākšana

Augstuma regulēšana

Korpusa materiāls

Ergo rokturi

Funkcijas

Riteņi ar gultņiem

Riteņu izmēri pr/aizm.

Svars

More
Svars

50 kg