Akcija

HUSQVARNA 535iFR krūmgriezis ar 9.4Ah bateriju un QC500 lādētāju

Original price was: 1428,00 €.Current price is: 1298,00 €.

Komplektā iekļauts zāles nazis, krūmgrieža ripa, trimmera spole un ļoti ērta plecu siksna.

Husqvarna 535iFR ir izturīgs un daudzpusīgs, augstas veiktspējas akumulatora krūmgriezis, kas ir radīts regulārai lietošanai pļaujot zāli, biezu un pāraugušu veģetāciju, kā arī viegliem meža tīrīšanas darbiem. Kluss, bez vibrācijas, degvielas un eļļām. Tas ir viegls un labi izlīdzsvarots, jaudas ziņā līdzvērtīgs 35 cm3 produktam ar iekšdedzes dzinēju. Husqvarna E-TORQ motors un 45 cm pļaušanas spoles diametrs, nodrošina darba paveikšanai nepieciešamo veiktspēju. Iekārtas reduktors, kardāns un citas svarīgas konstrukcijas detaļas ir pārņemtas no benzīna iekārtām. Taustiņu bloks uz vadības roktura ir vienkārši lietojams, un tas ir aprīkots ar LED indikatoru, kas norāda akumulatora pašreizējo statusu. Trīs dažādi jaudas režimi ļauj jums pagarināt ierīces darbības laiku, pielāgojot izejošo jaudu pašreizējiem darba apstākļiem.

Husqvarna izstrādātie E-TORQ dzinēji ir lieliski pielāgoti katram lietojumam. Bezsuku konstrukcija samazina kustīgo detaļu skaitu, un motori ir konstruēti tā, lai izturētu smagu un ilgstošu profesionālu izmantošanu. Tie ir pilnīgi bez tehniskās apkopes vajadzības un kalpos visu produkta ekspluatācijas laiku.

Ar viedo Husqvarna Connect lietotni, jūs viegli varat piekļūt noderīgiem padomiem, lietošanas pamācībām un rezerves daļu ieteikumiem. Jūsu, ar Bluetooth savienotajiem produktiem, lietotne nodrošina arī tādu papildus informāciju kā darbības laiks, uzlādes statusu un servisa nepieciešamību. Bezmaksas lietotne ir lejupielādējama no App Store vai Google Play.

Komplektā iekļauts Husqvarna BLi 300 9.4Ah baterija, ātrākais Husqvarna QC 500 lādētājs, zāles nazis, krūmgrieža ripa, trimmera spole un ļoti ērta plecu siksna.  Baterijas un lādētāji ir saderīgi ar visiem citiem Husqvarna akumulatora produktiem, tāpēc nākamajam Husqvarna bateriju produktam tās nebūs jāpērk! Šim modelim rekomendējam izmantot Husqvarna BLi300 9,4Ah vai BLi200X 5,2 Ah akumulatoru, tādejādi darbs būs īpaši efektīvs.

Parki.lv nodrošina Garantijas un Pēcgarantijas servisu. Garantija 2 gadi. Iespējama piegāde. Ražots Zviedrijā!

Krūmgrieži / Trimmeri
Cilindra tilpums

Jauda

Svars

Korpusa materiāls

Vibrāciju līmenis rokturiem pr/aizm.

Degvielas bākas tilpums

Atvieglots starteris

Rokturu veids

Rokturu apsilde

Plecu siksnas

Profesionālas plecu siksnas

Redzams degvielas līmenis

Dekompresijas vārsts

Krūmgrieža kāta garums

Zāles spole ar aizsargu

Zāles ripa ar aizsargu

Krūmu ripa ar aizsargu

More
Svars

7 kg